Certificates and Awards


ISO ( 9001:2000 ) | گواهینامه بین المللی ایزو9001

ISO ( 9001:2000 )

گواهینامه بین المللی ایزو9001

گواهینامه حلال | از سازمان بین المللی حلال

گواهینامه حلال

از سازمان بین المللی حلال

سیب سلامت | از وزارت غذا و داروی ایران.

سیب سلامت

از وزارت غذا و داروی ایران.

استاندارد ایران | کسب نشان ملی استاندارد ایران.

استاندارد ایران

کسب نشان ملی استاندارد ایران.

1  

About Us


فعالیت: | تولیدات شرکت اعم از کنسانتره، پوره، نوشابه های گازدار و بدون گاز، دوغ بدون گاز، آب آشامیدنی، آبمیوه های دوی پک، گاز CO2 ، انواع پریفرم و بطری پت با علم بر دانش روز و نیروهای زبده که هر کدام در قسمت مربوط به حرفه خود مهارت کافی را دارا می باشند تهیه و با بسته بندی مناسب و مقاوم با آرم تاکدیس و سالار به بازار عرضه می گردد.<br>ماءالشعیر بدون الکل و نوشابه های گازدار رژیمی از دیگر محصولات تولیدی <b>این شرکت</b> در اوایل سال جدید خواهند بود. در این راه بی انتها هر برنامه برای رشد، توسعه و بهروزی انسان طراحی و اجرا می شود و کلیه همکاران شرکت در این راستا با مدیریت همگام می باشند.

فعالیت:

تولیدات شرکت اعم از کنسانتره، پوره، نوشابه های گازدار و بدون گاز، دوغ بدون گاز، آب آشامیدنی، آبمیوه های دوی پک، گاز CO2 ، انواع پریفرم و بطری پت با علم بر دانش روز و نیروهای زبده که هر کدام در قسمت مربوط به حرفه خود مهارت کافی را دارا می باشند تهیه و با بسته بندی مناسب و مقاوم با آرم تاکدیس و سالار به بازار عرضه می گردد.
ماءالشعیر بدون الکل و نوشابه های گازدار رژیمی از دیگر محصولات تولیدی این شرکت در اوایل سال جدید خواهند بود. در این راه بی انتها هر برنامه برای رشد، توسعه و بهروزی انسان طراحی و اجرا می شود و کلیه همکاران شرکت در این راستا با مدیریت همگام می باشند.

تاریخچه: | شرکت آذرکام (سهامی خاص) با هدف تولید محصولات صنایع غذایی توسط آقای میراکبر هاشمی در سال 1370 با مساحت 100000 مترمربع تاسیس و پس از اخذ مجوزهای لازم در سال 1371 به بهره برداری رسید. شرکت آذرکام بعنوان یکی از تولید کنندگان مطرح انواع کنسانتره، پوره، آبمیوه و نوشابه در کشور و بازارهای جهانی، با هدف جلب رضایت و اعتماد مشتریان و ارتقاء سطح کیفی محصولات خود و استقرار نظام مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد جهانی: 2000 : ISO9001 و HACCP می باشد. لذا به منظور موفقیت در عرصه های تولید و تجارت در بازارهای داخلی و خارجی، همگام با پیشرفت و رشد سریع جهانی، مدیریت شرکت با تکیه به الگوهای مدیریتی و نیز استفاده بهینه از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، اعتقاد راسخ دارد که استفاده از سرمایه های انسانی خود به مراتب از دارائهای مالی ارزشمندتر است و این امر ارتباط ناگسستنی با موفقیت شرکت دارد.

تاریخچه:

شرکت آذرکام (سهامی خاص) با هدف تولید محصولات صنایع غذایی توسط آقای میراکبر هاشمی در سال 1370 با مساحت 100000 مترمربع تاسیس و پس از اخذ مجوزهای لازم در سال 1371 به بهره برداری رسید. شرکت آذرکام بعنوان یکی از تولید کنندگان مطرح انواع کنسانتره، پوره، آبمیوه و نوشابه در کشور و بازارهای جهانی، با هدف جلب رضایت و اعتماد مشتریان و ارتقاء سطح کیفی محصولات خود و استقرار نظام مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد جهانی: 2000 : ISO9001 و HACCP می باشد. لذا به منظور موفقیت در عرصه های تولید و تجارت در بازارهای داخلی و خارجی، همگام با پیشرفت و رشد سریع جهانی، مدیریت شرکت با تکیه به الگوهای مدیریتی و نیز استفاده بهینه از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، اعتقاد راسخ دارد که استفاده از سرمایه های انسانی خود به مراتب از دارائهای مالی ارزشمندتر است و این امر ارتباط ناگسستنی با موفقیت شرکت دارد.

Telephone

شماره تماس : 88-33375577-044
شماره فکس : 33375959-044